Sestra na novorodenecké oddelenie

02.03.2020 GPN s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Zdravotná sestra
Ponúkaný plat (základná mzda): 1075 - 1500 EUR
Základná mzda závisí od ukončeného vzdelania sestry
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Iné výhody:

- jednorazový náborový príspevok (1000,- Eur)
- polročné a ročné odmeny minimálne vo výške platu
- korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa,
- príjemné pracovné prostredie - zrekonštruované priestory.
- stravovanie v našej závodnej jedálni za 1,2€

GPN s.r.o. je obchodná spoločnosť, ktorej hlavným cieľom je poskytovanie zdravotníckych služieb v oblasti gynekológie a pôrodníctva, vrátane sonografie a gynekologickej onkocytológie.
Zároveň prevádzkuje súkromnú pôrodnicu "Sanatórium Koch" v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno