IT manažér služieb infraštruktúry

17.10.2020 Constellium Automotive Žilina, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava
Bratislava-Ružinov
Prievozská 4D
82109

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Finančný manažér, Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 3500 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
3500 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
27. 1. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
16. 9. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

IT a telekomunikácie

Náplň (druh) práce
Definuje infraštruktúru, architektúru a správu pre všetky Constellium lokácie.
V zmysle ITIL navrhuje, plánuje, implementuje a podporuje služby pre koncového úžívateľa v spolupráci s globálnym service desk (technická podpora).
Na globálnej úrovni zabezpečuje všetky centrálne IT infraštruktúry (architektura,standardy,zmluvy) a podporuje lokálne IT infraštruktúry s dodržiavaním a zavedením standardov.
Riadi externých dodávateľov pre infraštrukúrne služby.
Zodpovedá za sledovanie a meranie SLA za služby infraštruktúry.
Zodpovedá za centrálne výdavky infraštruktúry.

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 5 rokov

Zručnosti, schopnosti
Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Ďalšie požiadavky:

Znalosť Skype for Business, web konferencií, hlasovej architektúry pre stredné až veľké korporátne organizácie.
Skúsenosť s Dial Plans, Voice policies, Unified Messaging, SIP trunks, audi gateways, audio - konferenice vrátane UC hardvéru.
Znalosť WAN/MPLS, PRIs, E1/T1s, VoIP, SIP.
Znalosť Active Directory, Office 365 a Windows Server a network architecture.
Silný tímový hráč so skúsenosťou pracovať vo virtuálnych tímoch.
Silné komunikačné a organizačné zručnosti.
Prax s riadením dodávateľov.
Samostatný prístup k práci.
Ochota cestovať.