custom-banner

Operátor výroby. Platobné podmienky od 710 brutto do 830 brutto mesačne , mesačné prémie , prémie za výkon , príplatky za sviatok , osobné ohodnotenie a dochádzkový bonus + stravné lístky , doprava zadarmo , príspevok na ubytovanie .

16.09.2020 TT - CONTROLS SLOVAKIA s.r.o.
Miesto práce: Malacky a okolie
okres Malacky; Malacky, Stupava
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Montážnik, Operátor strojov a zariadení, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 710 - 830 EUR
Platobné podmienky od 710 brutto do 830 brutto mesačne , mesačné prémie , prémie za výkon , príplatky za sviatok , osobné ohodnotenie a dochádzkový bonus 0-130 eur + stravné lístky , doprava zadarmo , príspevok na ubytovanie . Doprava zadarmo.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 20

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Operátor na montážnej linke , obsluha výrobnej linky podľa druhu zaradenia . Práca vhodná pre ženy mužov absolventov .

Iné výhody:

Doprava do práce zabezpečená zadarmo , ubytovanie zabezpečíme , pravidelné zálohy na mzdu , strava v závodnej jedálni zabezpečená

Hľadáme ľudí do práce na rôzne pozície na trvalý pracovný pomer.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

Samostatnosť , spoľahlivosť , flexibilita , zručnosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Personálna agentúra pôsobiaca na trhu viac ako 10 rokov . Pôsobíme v automobilovom a strojárenskom priemysle .

Oblasť pôsobenia:

Výroba motorových vozidiel

Adresa:

TT - CONTROLS SLOVAKIA s.r.o.
Veľkomoravská 53
Malacky
Slovenská republika
www.ttcontrols.sk

Kontaktné údaje:

Tatiana Juricová
Veľkomoravská 53, Malacky, 901 01, Slovenská republika
Tel: 034 778 20 90