custom-banner

Operátor zákazníckeho servisu s ruským a anglickým jazykom (Ref. č.: 1-26-34223/PF)

10.04.2020 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Cestovný ruch, gastro, hoteliérstvo
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
1000 - 1150 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Chceš prácu, v ktorej aktívne využiješ svoje cudzie jazyky? Do medzinárodnej spoločnosti hľadáme komunikatívnu osobu, ktorá hravo zvládne nasledujúce úlohy:
- denná komunikácia v ruštine a angličtine so zákazníkmi v písomnej i telefonickej podobe
- komplexné riešenia klientskych požiadaviek od identifikácie problémov cez efektívne vyhľadávanie informácií až po úspešný koniec
- práca s interným systémom a správa databázy

Iné výhody:

Aké benefity ponúkame?
- 2 dni extra dovolenky
- možnosť vzdelávacích kurzov
- platené nadčasy
- príspevok na DDS
- firemná knižnica
- multisport karta
- relaxačné kupóny (wellness, fitnes, bazén)

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Ruský jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

Čo požadujeme:
- pokročilá znalosť ruského a anglického jazyka (B2 slovom ale i písmom – vyžaduje sa nie len plynulá ústna komunikácia ale i výborná gramatika)
- predchádzajúca skúsenosť so zákazníckym servisom je výhodou
- veľmi dobré komunikačné schopnosti
- orientácia na zákazníka
- schopnosť efektívnej identifikácie vzniknutých problémov so zameraním na detail
- organizačné schopnosti