ČSOB

Brigáda – podpora projektovej kancelárie ČSOB Bratislava

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Pozícia / odvetvie

Administratíva; Asistent

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*ČSOB inovuje svet bankovníctva prostredníctvom nových produktov a služieb, ale na skvelé nápady sú potrební skvelí ľudia. Ponorte sa hlbšie do sveta IT a využite znalosti zo školských aj mimoškolských projektov. Príďte brigádovať a pracovať na sebe do ČSOB.
* Ponúkame možnosti rôznorodých pracovných náplní:
* Support pre CRM Náplň práce:
* Organizácia stretnutí a sledovanie účasti/ hľadanie vhodného termínu pre širšiu skupinu/ preplánovanie a komunikácia s tým spojená
* Prevádzka zoznamu úloh, pripomienkovanie termínov, eskalácie,
* Organizácia menších/ čiastkových streamov/ úloh
* Vypracovanie prehľadov progresu pre menšie streamy, odpočty stavov, sledovanie pokroku
* Organizácia pripomienkocích konaní – konsoliacia pripomienok z viacerých zdrojov Príležitosť:
* Pracovať na projekte s veľmi aktuálnou témou
* Postupný nábeh – od administratívných úloh k obsahovým
* Aktívny mentoring v oblasti projektového riadenia a drobných analýz
* Perspektívny zamestnávateľ
* Zaujímavá referencia do životopisu

Upresnenie platových podmienok

4 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

základná mzda 4 €/hod

príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny #LI-TF

Druh pracovného pomeru

brigáda

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Všeobecne požadované znalosti

*Koho hľadáme?
*Študenta/ku vysokej školy technického / ekonomického smeru:
* so záujmom o dlhodobú brigádu
* so znalosťou anglického jazyka
* ktorý/á je spoľahlivý/a, samostatný/a, flexibilný/a
* so znalosťou / silným záujmom o IT

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie