Manager predaja

11.05.2021 DALAP s. r. o.
Miesto práce: Stará Vajnorská 11, 831 04 Bratislava
Bratislava
Pozícia / odvetvie: Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 1100 EUR
1.100 EUR / brutto mesiac + 150 EUR ako pohyblivá zložka
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- komunikácia so zákazníkmi - telefonicky, emailom, osobne (riešenie otázok, požiadaviek našich zákazníkov)
- spracovanie došlých objednávok (zapracovanie prípadných zmien, zadanie do systému)
- bežná administratívna činnosť
- práca s pokladňou v ERP Pohoda

Benefity a ďalšie výhody:

- Stravné lístky
- Možnosť profesijného rastu
- Prácu na hlavný pracovný pomer
- Dlhodobé a perspektívne zamestnanie
- Super kolektív

Informácie pre uchádzača:

Hľadáme nového kolegu ktorý bude mať:
- Príjemné vystupovanie
- Komunikačné zručnosti
- Ovláda slovenský jazyk
- Anglický jazyk (vítaný, nie je podmienkou)

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (úplný začiatočník - A1)
Vhodné pre absolventov: Nie

Iné znalosti:

Microsoft Outlook

- Minimálne SŠ vzdelanie
- Znalosť anglického jazyka (nie je podmienkou)
- Komunikatívne schopnosti a vystupovanie
- Iniciatívu, samostatnosť, zodpovednosť za zverené úlohy
- Ústretovosť, spoľahlivosť, práca v menšom tíme
- Znalosť práce na PC

Ponúkame:

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť DALAP je úspešným maloobchodným, internetovým predajcom ventilátorov a vzduchotechniky a je súčasťou nemeckej skupiny DALAP GmbH. Spoločnosť DALAP s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca firma s predajňou v Bratislave. Skupina DALAP Holding pôsobí na nemeckom, rakúskom, českom, slovenskom, poľskom a maďarskom trhu. V nasledujúcich rokoch pripravujeme rozšírenie predaja aj pre ďalšie Európske štáty.

Oblasť pôsobenia:

Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.

Adresa:

DALAP s. r. o.
Osadná 2
Bratislava
Slovenská republika
www.iventilatory.sk

Kontaktné údaje:

Patrik Buček
Osadná 2, Bratislava, 83103, Slovenská republika
Tel: +421903878089