Regionálny riaditeľ / manažér obchodnej siete

20.02.2020 Diamond Side, spol. s r. o.
Miesto práce: Slovenská republika; Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj
Typ pracovnej ponuky: Finančný poradca, Hypotekárny poradca, Investičný poradca, Klientský poradca, Leasingový poradca
Ponúkaný plat (základná mzda): 2500 - 5000 EUR
Máme najlepší provízny systém odmeňovania na trhu, ktorý je viac ako len konkurencie schopný.
Termín nástupu do práce: od 15.2.2020
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Riadenie obchodného tímu
Plánovanie a nábor nového personálu a spolupracovníkov
Účasť na tvorbe obchodnej a marketingovej stratégie
Vedenie obchodného tímu
Vedenie porád
Zodpovednosť za plnenie stanovených plánov

Iné výhody:

- Získate plnú podporu priamo riaditeľa spoločnosti
- Možnosť prevádzkovania vlastného obchodného miesta alebo kancelárie na náklady spoločnosti
- Flexibilná pracovná doba
- Možnosť čerpať home office
- Práca s najmodernejšími technológiami
- Marketingová podpora spoločnosti
- Najširšie portfólio produktov na trhu
- Sila značky, ktorá garantuje výhodnú vyjednávaciu pozíciu
- Odborné školenia
- Priateľská atmosféra, všetci sme viac ako kolegovia
- Možnosť zúčastňovať sa exotických dovoleniek na náklady spoločnosti
- Bez vstupného kapitálu
- Žiadne licenčné poplatky

Bližšie informácie o našej spoločnosti nájdete na webe https://www.vipfinance.sk

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre osoby so ZP: Áno

Práca s PC, internetom, Microsoft Excel, Microsoft Word, Adobe Reader na používateľskej úrovni.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Maklérska spoločnosť v oblasti financií, máme najširšie portfólio produktov, v našom portfóliu sa nachádza 685 produktov zo všetkých finančných inštitúcií a zároveň ponúkame najlepšie provízne ohodnotenie na trhu.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné peňažné sprostredkovanie

Adresa:

Diamond Side, spol. s r. o.
Sputniková 3252/6
Bratislava - mestská časť Ružinov
Slovenská republika
www.vipfinance.sk

Kontaktné údaje:

Lukáš Lampart
Sputniková 3252/6, Bratislava - mestská časť Ružinov, 821 02, Slovenská republika
Tel: 02206220780