Špecializovaný reprezentant pre winback a retenciu

23.11.2020 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Tím retencie hrá dôležitú rolu v životnom cykle našich zákazníkov. Sme s nimi v dennom kontakte a vieme im ponúknuť tie správne produkty, ktoré práve potrebujú. Jednoducho sme odborníci, ktorí dokážu zákazníkom nájsť to správne riešenie.
Čomu sa budete venovať
-S našimi zákazníkmi budete v telefonickom kontakte a komunikovať budete o ich exitujúcich produktoch a službách.
-Vašou úlohou bude zaujať zákazníka ponukou s cieľom udržať si ho.
-Dôležite je všetko správne zapísať do našich systémov, preto súčasťou práce bude aj administratíva.
Ponúkaný plat (základná mzda):
1000 EUR
Upresnenie platových podmienok:
- vrátane variabilnej zložky: základná mzda je 750€
Iné výhody:
ZAMESTNANECKÉ VÝHODY, BENEFITY
-Sme veľká korporácia sa stabilným zázemím, prostriedkami… áno, aj procesmi. Každému sa ale snažíme vychádzať v ústrety. A o svojich ľudí sa vieme postarať
-Vďaka tomu vám môžeme sľúbiť:
-Mobil podľa vášho výberu
-Neobmedzený paušál na pracovné účely <
-br />-Ročnú odmenu do výšky 15% v závislosti od plnenia cieľov
-Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
-Flexibilnú pracovnú dobu a možnosť práce z domu
-4 dni voľna navyše (sick day)
-Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN
-Možnosť osobného a kariérneho rozvoja.
-Pravidelné firemné podujatia.
-Širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
-Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Hľadáme kolegu, ktorý má výborný verbálny prejav, pohotovú komunikáciu a pro- zákaznícku orientáciu.
-Na pohovore nás bude zaujímať, či dokážete:
-jasne formulovať svoje myšlienky a byť presvedčivý,
-pohotovo reagovať na vzniknuté situácie,
-rýchlo sa pozviechať z neúspechu,
-vychádzať s ľuďmi v tíme.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Slovak Telekom je moderná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na slovenskom telekomunikačnom trhu. Naším strategickým partnerom je najväčšia telekomunikačná spoločnosť v Európe – Deutsche Telekom AG, ktorá sa svojimi aktivitami radí medzi hlavných inovátorov v oblasti telekomunikácií a informačných technológií.
Sme vedúcou spoločnosťou v poskytovaní telekomunikačných služieb na Slovensku. Vlastníme a prevádzkujeme telekomunikačnú sieť, ktorá pokrýva celé územie Slovenskej republiky, poskytujeme národné a medzinárodné telefónne služby, ako aj široké portfólio dátových a internetových služieb. Patríme medzi najväčších zamestnávateľov, dlhodobo investujeme do rozvoja našej siete a služieb, a svojimi korporačnými aktivitami prispievame k rozvoju internetizácie Slovenska.
Oblasť pôsobenia:
Činnosti drôtových telekomunikácií
Adresa:
Slovak Telekom
Bajkalská 28
Bratislava
Slovenská republika
www.telekom.sk
Kontaktné údaje:
Kvaková Monika
Bajkalská 28, Bratislava, 817 62, Slovenská republika

Reaguj na ponuku