ČSOB

Brigáda – podpora odboru financií ČSOB Bratislava

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Pozícia / odvetvie

Administratíva; Asistent

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*Hľadáš dlhodobú brigádu ale nechceš dokladať tovar? ČSOB ako stabilná nadnárodná skupina je perspektívnym zamestnávateľom pre každého, kto chce naštartovať svoju kariéru. Sídlime v moderných priestoroch komplexu Zuckermandel Bratislava a hľadáme študentov so záujmom o brigádu relevantnú k ich štúdiu.
*Čo budeš robiť
*spracovanie výkazov pracovných ciest
*kontrola reportov a zmlúv
*pomoc pri externom reportingu
*pomocné administratívne práce, archivácia

Upresnenie platových podmienok

4 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

základná mzda 4 €/hod

príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny #LI-TF

Druh pracovného pomeru

brigáda

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Všeobecne požadované znalosti

*Koho hľadáme?
*študenta/ku vysokej školy so záujmom o dlhodobú brigádu
*ovládanie angličtiny v písomnej aj komunikatívnej forme – úroveň B-1 a vyššie
*práca s MS Office (Word, Excel) na užívateľskej úrovni
*spoľahlivú osobu so záujmom o financie

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie