ČSOB

Špecialista riadenia rizík pre Transformačný Program ČSOB UP

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*ČSOB inovuje svet bankovníctva prostredníctvom nových produktov a služieb, ale na skvelé nápady sú potrební skvelí ľudia. ČSOB ako stabilná nadnárodná skupina je perspektívnym zamestnávateľom pre každého, kto rád čelí výzvam a nebojí sa vyjadriť svoje nápady. Ponúkame prácu na medzinárodnom transformačnom projekte, na ktorom participujú profesionáli. Príďte rozvíjať svoje schopnosti do ČSOB sídliacej v moderných priestoroch komplexu Zuckermandel Bratislava.
*Čo budeš robiť:
*koordinácia mapovania, vyhodnocovania E2E procesov
*validovanie existujúc kontrol (voči skupinovým štandardom) vrátane ich ad hoc testovania
*komunikácia s relevantnými biznis vlastníkmi
*spolupráca s kontrolami funkciami banky (compliance, legal, DQM, Finance, Accounting) a KBC (G-OpR)
*aktívna spolupráca s transformačným programom
*zástup risk manažéra pre transformačný program
*identifikovanie nedostatkov a formulovanie odporúčaní na zmiernenie operačného rizika pre rôzne úrovne manažmentu banky

Upresnenie platových podmienok

od 1300 €

Benefity a ďalšie výhody

základná mzda  od 1300 € brutto, finálna mzda je závislá od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS
príspevok na DDS a životné poistenie
pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú.

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

*Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Všeobecne požadované znalosti

*Vysokoškolské vzdelanie
*Vynikajúca znalosť anglického jazyka – aktívne (B2)
*Prax v oblasti operačných rizík, auditu, riadenia procesov – min. 3 roky
*Samostatnosť, systematickosť, zvedavosť, analytické myslenie
*Vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti
*Znalosť nástrojov MS Office

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie