ČSOB

Analytik procesov – oblasť depozitné účty pre ČSOB Bratislava

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*Zodpovednosť za metodiku v zverenej oblasti
*Zodpovednosť za uplatňovanie aktuálne platnej legislatívy v procesoch
*Vydávanie metodických pokynov, zabezpečovanie ich súladu s legislatívou
*Poskytovanie poradenstva pre iné útvary banky a pobočkovú sieť
*Analyzovanie procesov, návrhy na ich zlepšenia
*Zadávanie požiadaviek na zmeny v bankových systémoch
*Testovanie zmien v bankových systémoch
*Spolupráca na bankových projektoch

Upresnenie platových podmienok

od 950€

Benefity a ďalšie výhody

základná mzda od 950 € brutto
Medzinárodnú spoluprácu pri práci v rámci interného auditu, podporu od skúsených audítorov v rámci KBC skupiny
Získanie širokého prehľadu o procesoch a činnosti v banke a dcérskych spoločnostiach
príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS
príspevok na DDS a životné poistenie
zdravotný program
pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú.   #LI-MA

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

*SŠ, VŠ, vzdelanie ekonomického alebo technického smeru
*analytické myslenie, orientácia na detail, schopnosť prispôsobovať sa termínovanej práci otvorenosť novým veciam, schopnosť prichádzať s návrhmi, vylepšovať schopnosť komunikovať schopnosť samostatne pracovať
*práca s legislatívou, orientovanie sa v právnych normách
*práca s informačnými systémami
*MS Office (pokročilý)
*anglický jazyk (mierne pokročilý)
*prax v bankovníctve výhodou
*logické myslenie
*orientácia na klienta a na dosahovanie cieľov

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie