ČSOB

Pracovník pre financovanie nehnuteľností

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*Vyhľadávať cieľový okruh klientov a vykonávať akvizičnú činnosť vrátane analýz projektových rizík
*Navrhovať podmienky financovania projektov v oblasti komerčných nehnuteľností
*Zabezpečovať internú koordináciu činností spojených s financovaním zložitejších projektov vo vymedzenej oblasti v rámci banky
*Zodpovedať za zverené portfólio klientov - monitorovať a vyhodnocovať realizáciu projektov a financovanie projektov

Upresnenie platových podmienok

od 2000 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

základná mesačná mzda sa pohybuje od 2000 € brutto

príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine

možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS
príspevok na DDS a životné poistenie
pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú. #LI-JP

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

*Vysokoškolské vzdelanie (preferenčne ekonomického, stavebného alebo právnického smeru
*Tri roky odbornej praxe v oblasti financovania nehnuteľností, projektového alebo akvizičného financovania
*Znalosť práce s PC
*Aktívna znalosť Anglického jazyka

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie