ČSOB

Brigádnik – odbor fin. inštitúcií a Custody

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Náplň práce:
*Vystavovanie auditných potvrdení klientov a vypracovanie odpovedí na auditné požiadavky
*Generovanie výpisov z účtov, kontrola zostavy a reportov
*Zabezpečenie internej korešpodencie
*Iné administratíve práce

Upresnenie platových podmienok

od 4€/hod. brutto

Benefity a ďalšie výhody

základná mzda sa pohybuje 4,00€/hod

dlhodobú brigádu, možnosť pracovať aj popri vysokej škole
príjemné pracovné prostredie
získanie praxe
príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny #LI-JP

Druh pracovného pomeru

brigáda

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

*Si študent denného štúdia na VŠ a máš záujem o dlhodobú brigádu
*Máš proaktívny prístup ku klientom
*Rád sa učíš nové veci aktívna znalosť anglického jazyka
*Máš prax so správou web stránok prostredníctvom CMS systémov
*Práca v MS Office ti nie je cudzia
*Spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť a flexibilita sú tvojimi hlavnými črtami

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie