ČSOB

Interný audítor pre ČSOB stavebnú sporiteľňu

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*Priame vykonávanie interných auditov samostatne, alebo v spolupráci s materskou spoločnosťou
*Spracovávať výsledky audítorskej činnosti vo forme audítorských správ,  vrátane návrhov nápravných opatrení v prípadoch  zistených nedostatkov
*Predkladať a prerokúvať so zodpovednými  manažérmi banky, resp. predstavenstvom výsledky audítorskej činnosti a návrhy nápravných opatrení k zisteným nedostatkom
*Sledovať spätne odstránenie zistených nedostatkov
*Zodpovedať za vedenie predpísanej evidencie a dokumentácie auditu
*Vykonávať poradenskú a konzultačnú činnosť v oblasti pôsobnosti audítora, vrátane poradenskej a konzultačnej činnosti v rámci programov a projektov, najmä z hľadiska riadiacich a kontrolných mechanizmov

Upresnenie platových podmienok

od 1500 € brutto

Benefity a ďalšie výhody

základná mzda od 1500 € brutto
Medzinárodnú spoluprácu pri práci v rámci interného auditu, podporu od skúsených audítorov v rámci KBC skupiny
Získanie širokého prehľadu o procesoch a činnosti v banke a dcérskych spoločnostiach
príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS
príspevok na DDS a životné poistenie
zdravotný program
pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú.
#LI-TF

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

*Vysokoškolské vzdelanie
*Vynikajúca znalosť anglického jazyka – aktívne (B2)
*Prax v oblasti auditu, riadenia rizík, compliance, právneho útvaru je výhodou
*Matematické alebo IT vzdelanie je výhodou
*Znalosť produktov a služieb poskytovaných bankou a finančnou skupinou je výhodou
*Zodpovednosť, precíznosť a proaktivita
*Vynikajúce komunikačné schopnosti

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie