#TsmeMy

    Manažér obchodného tímu pre SME segment

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Košický kraj, Prešovský kraj
    KE, PO kraj

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Do obchodného tímu, ktorý zodpovedá za predaj a starostlivosť o malých a stredných firemných zákazníkov (SME segment), hľadáme nového kolegu, ktorý bude zodpovedať za koordináciu existujúceho tímu obchodníkov, plnenie prideleného plánu predaja a starostlivosť o pridelených zákazníkov
    ČOMU KONKRÉTNE SA BUDETE VENOVAŤ?
    Koordinovať a koučovať obchodníkov v rámci zvereného tímu.
    Predávať produkty, služby spoločnosti Slovak Telekom (fixné, mobilné a ICT ) a prezentovať zákazníkom komplexné riešenia.
    Analyzovať telekomunikačné potreby pridelených zákazníkov.
    Zodpovedať za dosiahnutie stanovených plánov pre pridelených zákazníkov.
    Zodpovedať za komplexnú starostlivosť o pridelených zákazníkov.
    Zdieľať a implementovať skúsenosti a poskytovať poradenstvo obchodníkom zvereného tímu.

    Ponúkame mzdu od 1.400€ brutto + variabilnú zložku mzdy podľa plnenia individuálnych cieľov (možnosť dosiahnuť variabilnú zložku mzdy vo výške 60% zo základu).

    Ponúkaný plat

    400 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    Od 1.400€ brutto + variabilka podľa plnenia indiv. cieľov

    Benefity a ďalšie výhody

    Sme veľká korporácia sa stabilným zázemím, prostriedkami… áno, aj procesmi. Každému sa ale snažíme vychádzať v ústrety. A o svojich ľudí sa vieme postarať
    Vďaka tomu vám môžeme sľúbiť:
    •Mobil podľa vášho výberu
    •Neobmedzený paušál na pracovné účely
    •Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
    •flexibilnú pracovnú dobu a možnosť práce z domu
    •4 dni voľna navyše (sick day)
    •Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN
    •Možnosť osobného a kariérneho rozvoja.
    •Pravidelné firemné podujatia.
    •Širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
    •Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie

    Termín nástupu do práce

    1.3.2020

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

    Všeobecne požadované znalosti

    Hľadáme kolegu, ktorý má obchodného ducha a silné komunikačné zručnosti. Rád sa učí nové vecí a rád sa podelí o svoje doterajšie skúseností z obchodu.
    Na pohovore nás bude zaujímať:
    Predajné a komunikačné zručnosti.
    Skúsenosti s predajom a analyzovaním potrieb zákazníka.
    Schopnosť aktívne počúvať, schopnosť riešiť problémy.
    Prehľad v oblastu IT/TELCO
    Podmienkou sú minimálne 3 roky skúsenosti v oblasti predaja, starostlivosťou o biznis zákazníkov a vedením tímu.

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Vodičský preukaz

    skupina: B

    skupina: B

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!