ČSOB

Likvidátor poistných udalostí – majetkové poistenie –Bratislava

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*Likvidácia škôd pre majetkové poistenie
*Posúdenie poistného krytia, právneho základu
*Určenie rozsahu škody, stanovenie poistného plnenia
*·Spracovanie údajov v informačnom systéme

Upresnenie platových podmienok

od 1 100€ brutto

Benefity a ďalšie výhody

základná mzda od 1100 € brutto, naviac atraktívne odmeny v závislosti od výkonu
zamestnanie v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine a zároveň inovatívnej spoločnosti
prepracovaný systém vzdelávania – pozitívne oceňovaný novoprijatými kolegami
zamestnanecké výhody na produktoch a službách ČSOB finančnej skupiny
príspevok na DDS a životné poistenie
5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania   #LI-NU

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Všeobecne požadované znalosti

*Vedomosti v oblasti majetkových škôd (kalkulačné systémy pre výpočet škôd a pod.)
*Vedomosti v oblasti  technickej (strojové škody), základy v stavebnej oblasti
*Znalosti  pre prácu s výpočtovou technikou nevyhnutné (outlook, word, excel, spracovanie informácií prostredníctvom informačného systému a systémových aplikácií)
*Proklientský prístup
*Prax v predmetnej oblasti potrebná
*Komunikačné zručnosti

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie