Technik sieťového servisu - Bratislava

Západoslovenská energetika, a. s. (ZSE)

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Máte elektrotechnickú prax? Doprajte si konečne stabilitu a starostlivosť u TOP zamestnávateľa: 5 dní dovolenky navyše, každý rok príspevok na dovolenku 1 050 EUR brutto, regionálny príplatok 150 EUR brutto mesačne a ďalšie skvelé príspevky...

Tešiť sa môžete na nestereotypnú prácu v dobrom kolektíve. U nás budete:

• Robiť údržbu energetických zariadení
• Pracovať na zariadeniach pod napätím a v blízkosti napätia
• Zodpovedať za riešenie obnovy dodávky elektriny (odstraňovanie porúch)
• Vykonávať operatívne služby, servisné práce a vytyčovanie podzemných vedení
• Komunikovať s dispečingom a manipulovať, zaisťovať a odisťovať pracovisko pre svoju prácu
a prácu iného útvaru
• Pripájať nové objekty do distribučnej siete
• Vydávať „B" príkaz

Ponúkaný plat

1410 - 1590 EUR

Upresnenie platových podmienok

od 1 410 EUR brutto v závislosti od skúseností kandidáta (z toho základná mzda 1 050 EUR brutto + 20 % výkonnostná odmena, regionálny príplatok vo výške 150 EUR brutto mesačne + ďalšie benefity)

Benefity a ďalšie výhody

• Stabilná práca v medzinárodnej spoločnosti
• Fond pracovného času 37,5 hod. týždenne
• Silný sociálny program
• Finančné príspevky pri narodení dieťaťa, pracovnom výročí, či životnom jubileu
• Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
• Osobný účet – finančné prostriedky určené na vašu regeneráciu 1 050 EUR brutto ročne
• 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
• Široká ponuka interných a externých školení
• Športové kluby a podujatia pre vás aj vašu rodinu
• Nadštandardné lekárske prehliadky
• Zľavy u vybraných dodávateľov tovarov a služieb

Termín nástupu do práce

ihneď/dohodou

Termín ukončenia výberového konania

31.5.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Výška základnej mzdy je stanovená na úrovni od 1 050 - 1 200 EUR brutto pri plnom pracovnom úväzku.
Výška základnej mzdy bude závisieť od konkrétnych odborných znalostí a skúseností kandidáta.
Výkonnostná odmena vo výške 20 % pri 100 % plnení ukazovateľov.

Žiadosti zasielajte do: 31.05.2020

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

Potrebné osvedčenia podľa Vyhlášky 508/2009 Zz:
*Osvedčenie §23 bez obmedzenia napätia podľa 508/2009 Z.z.
Potrebné certifikáty a osvedčenia:
*Platný preukaz na práce vo výškach
Ostatné certifikáty:
*Vodičský preukaz skupiny "C" (nie je podmienkou)
*Odborná spôsobilosť na obsluhu pohyblivých pracovných plošín (nie je podmienkou)
*Odborná spôsobilosť viazačov bremien výhodou (nie je podmienkou)
Ďalšie požiadavky:
*Znalosť elektrotechniky/elektrických zariadení
*Spoľahlivosť a samostatnosť

Počet rokov praxe: 7

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B