Obchodný manažér/konzultant pre Česko

15.02.2020 SOFTIP, a. s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Česká republika
Oblasť stredných a západných Čiech

Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo, Obchod; Finančný manažér, Konzultant, Obchodný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1800 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Možnosť výberu pracovného pomeru priamo v materskej spoločnosti so sídlom na Slovensku alebo v našej 100% dcérskej spoločnosti so sídlom v Českej republike.
práca v dynamickom kolektíve stabilnej a prosperujúcej spoločnosti s možnosťou odborného rastu,
- príležitosť podieľať sa na zaujímavých projektoch na Slovensku a v zahraničí,
- pohyblivá pracovná doba,
- program základnej starostlivosti (stravné lístky takmer zadarmo, príspevok na DDS),
- program zmluvných partnerov (zľava na dovolenkové pobyty v zahraničí, zľava na pobytové balíky v sieti hotelov SR),
- program pre rodinu (dovolenka navyše, príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok pri mimoriadnej rodinnej udalosti, firemné športové aktivity pre rodinu),
- program lojality (odmena za odpracované roky a pri životnom jubileu),
- program starostlivosti o zdravie (Zelený deň zdravia),
- program vzdelávania (účasť na školeniach, kurzoch, odborných konferenciách, workshopoch, jazykovom vzdelávaní alebo e-learningu),
- letné a zimné stretnutie zamestnancov v zaujímavých lokalitách Slovenska

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1800 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
22. 1. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
22. 1. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

IT a telekomunikácie

Informácie o sprostredkovaní:

Termín výberového konania:31. 3. 2020Informácie pre záujemcu:Životopis každého uchádzača starostlivo posudzujeme vzhľadom na požiadavky a nároky na pozíciu, o ktorú sa uchádzate. V prípade, že Vaše profesijné skúsenosti zodpovedajú kritériám stanoveným na pracovnú pozíciu, budeme Vás v krátkej dobe kontaktovať.
S Vašimi osobnými údajmi budeme nakladať v zmysle Vášho súhlasu, ktorý udelíte portálu ISTP.sk

Náplň (druh) práce
Hľadanie, identifikácia a rozvoj obchodných príležitostí, monitoring českého trhu a jeho vývoja v danej oblasti strojárenskej výroby a TPV.
Analýza potrieb zákazníkov, hľadanie nových obchodných príležitostí.
Predaj služieb a softwarových produktov z portfólia spoločnosti novým zákazníkom.
Samostatné vedenie obchodných jednaní, vyjednávanie so zákazníkom o cene a obchodných podmienkach.
Spolupráca s tímom odborných konzultantov a s delivery tímom tak, aby boli naplnené očakávania zákazníka.
Zodpovednosť za tvorbu a odovzdanie ponúk, príprava zmlúv a objednávok a ich uzatváranie.
Zodpovednosť za plnenie stanovených obchodných plánov.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • prezentovanie
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • vyjednávanie

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Základná znalosť procesu strojárenskej výroby alebo prax na oddelení technológie, konštrukcie a rovnako tak uživateľskú alebo technickú znalosť systému technickej prípravy výroby (TPV) alebo PLM a PDM systémov. Tieto znalosti považujeme za výhodu.
Celkový prehľad o IT trhu v SR a ČR a základný prehľad o trhu strojárenských výrobných firiem a podnikov v ČR.
Skúsenosti s prácou obchodného manažéra.
Schopnosť diskutovať na rôzne témy a viesť obchodné jednanie v cudzom jazyku.

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • cieľavedomosť