REDAKTOR pre denník NOVÝ ČAS - Bratislava/Servis

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Informácie o pracovnom mieste

Pracovná náplň:
- písanie vlastných článkov do rubrík servis a Bratislava v Novom Čase
- získavanie tipov a hľadanie zaujímavých tém
- vyhľadávanie obrazového materiálu k jednotlivým redakčným materiálom
- budovanie siete kontaktov
- častá práca v teréne (Bratislava a okolie)
- účasť na tlačových konferenciách
- prípadné spracovanie aktualít dňa
- občasné víkendové služby (striedanie s kolegami)

Benefity a ďalšie výhody:

- odborné interné a externé školenia,
- teambuildingové stretnutia viackrát do roka,
- MultiSport karta,
- športové poukazy,
- predplatené kurty v NTC – bedmintom, tenis, squash

Všeobecne požadované znalosti:

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- je potrebná prax v printových alebo online médiách
- všeobecný rozhľad, prehľad aj v ekonomických témach
- výborná znalosť slovenského jazyka a štylistiky
- znalosť anglického jazyka je výhodou
- kreativita, komunikatívnosť, samostatnosť, schopnosť získavať informácie z rôznych zdrojov a schopnosť prinášať nové témy a pútavo ich spracovať pre čitateľa

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
    Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)
  • Vodičský preukaz:
    B