NEMECKO - Operátor strojov vo výrobe bateriek

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Nordlingen
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    2300 - 2600 EUR
    12,59€ na hodinu brutto + 20€ denný príplatok + 100€ týždenný príplatok
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

V spolupráci s našou partnerskou nemeckou zamestnávateľskou agentúrou aktuálne hľadáme väčšie množstvo operátorov strojov pre svetového lídra vo výrobe batérií v Nördlingene.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- obsluha, ovládanie, vybavenie a plnenie výrobných strojov
- kontrola a monitorovanie výrobného procesu
- diagnostika a odstraňovanie prípadných porúch
- kontrola kvality vyrábaných častí

Benefity a ďalšie výhody:

- dlhodobá a stabilná práca s nástupom ihneď
- pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom
- zabezpečené ubytovanie (samostatná izba s kúpeľňou a zdieľanou kuchyňou)

Informácie pre uchádzača:

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite CV v nemeckom jazyku na email alebo volajte na 0948 355 540.

Všeobecne požadované znalosti:

- predchádzajúca prax v podobnej výrobe pri obsluhe strojov
- komunikatívna nemčina

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Jazykové znalosti:
    Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)