Hlavný stavebný technik oblasti

21.03.2020 Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
okres Humenné
Humenné
Mierova 5
06601

Humenné
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika, Reality a stavebníctvo; Stavebný technik, Technik
Ponúkaný plat (základná mzda): Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- stravné lístky v hodnote 4 eur,
- príspevky na DDS,
- 5 dni dovolenky nad ustanovenie ZP.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
21. 1. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
30. 1. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Stavebníctvo

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:výber pohovorom

Náplň (druh) práce
- usmerňovať cestmajstrov pri opravách a údržbe ciest a mostov na danej oblasti s ohľadom na pracovné a technologické postupy pri opravách, produktivitu a kvalitu prevedených práce na cestách oblasti,
- vytvárať podklady a spolupracovať s vedúcim prevádzkových činností pri tvorbe vecných plánov,
- vykonávať funkciu stavebno-technického dozora pri zabezpečovaní činnosti realizačnej fázy investičného procesu, výstavby, rekonštrukcie a opráv ciest, mostov a priepustov v rámci oblasti od odovzdania staveniska stavby po jej odovzdanie do správy a prevádzky,
- vykonávať bežné prehliadky mostov oblasti

Ponúkané výhody

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 5 rokov

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

- výkon stavebného dozoru, alebo stavbyvedúceho vítaná v zmysle platného osvedčenia podľa zákona č. 138/1992 Zb. - vítaná
- ovládanie práce s PC (Word, Excel, Outlook, internet)
- základná znalosť stavebnej legislatívy
- skúsenosti s výstavbou dopravných stavieb
- vodičský preukaz sk. B
- organizačné schopnosti, komunikatívnosť, kreativita
- časová flexibilita, samostatnosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja
Jesenná 14
08005 Prešov
Slovensko
Tel: +4217563740