Mzdová účtovníčka, personálna referentka

01.01.2020 Zariadenie pre seniorov Náruč
Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
okres Prešov
Prešov
Veselá 1
08001

Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Ekonomika, financie, účtovníctvo, Ľudské zdroje a personalistika, Štátna a verejná správa; Referent, Účtovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 3. 2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

V rámci sociálneho programu zamestnávateľ ponúka rehabilitáciu a relaxáciu v objekte zariadenia a cenovo výhodné stravovanie v objekte zariadenia.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
900 € za mesiac

Dátum nástupu:
1. 3. 2020

Dátum pridania ponuky:
21. 1. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
22. 1. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 36

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistikaSociálne služby

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:pohovor

Náplň (druh) práce
1. Samostatne zabezpečuje a spracúva mzdovú agendu.
2. Zodpovedá za správnosť zrážok a odvodu dane zo mzdy, odvodov poistného do poisťovní a príspevku na poistenie v nezamestnanosti.
3. Spracováva mesačné výkazy príspevkov pre správcovské spoločnosti doplnkového dôchodkového sporenia.
4. Zodpovedá za správnosť vyplácania náhrady príjmu pri dočasnej pracovnej neschopnosti zamestnanca a spracúva podklady pre sociálnu poisťovňu.
5. Vykonáva ročné vyúčtovanie dane z príjmov zo závislej činnosti.
6. Samostatne zabezpečuje odbornú prácu na úseku personálnej práce.
5. Sleduje zmeny v platných právnych predpisoch týkajúcich sa spracovávanej agendy a včas ich realizuje v praxi.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:30
do 15:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie v odbore všeobecná ekonomika
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore ekonomika a finančná matematika

Dĺžka praxe

aspoň 5 rokov

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • finančná a ekonomická gramotnosť
  • tímová práca
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • samostatnosť

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • cieľavedomosť
  • iniciatívnosť
  • komunikatívnosť
  • spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Zariadenie pre seniorov Náruč
Veselá 1
08001 Prešov
Slovensko
Fax: Array