Personalista/Personalistka

19.02.2020 GECO, s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Bratislavský kraj; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Personalista
Ponúkaný plat (základná mzda): 1380 EUR
1150EUR brutto/mesiac + variabilná zložka 230EUR brutto/mesiac
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- príprava a uverejňovanie pracovných ponúk
- prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov – spolupráca so Sociálnou poisťovňou a zdravotnými poisťovňami
- uchovávanie dát a príprava analýz (nábor zamestnancov, pracovné pomery, disciplinárne konania, fluktuácia a ďalšie personálne úlohy a procesy)
- príprava pracovných zmlúv, dodatkov, výpovedí, zber a spracovanie potrebných údajov
- zabezpečovanie a spravovanie dochádzkového systému spoločnosti
- príprava podkladov pre mzdy
- vedenie agendy stravných lístkov - zabezpečovanie, objednávanie a prideľovanie stravných lístkov zamestnancom podľa podkladov
- poskytovanie vyžiadaných informácií nadriadeného, príprava reportov

Iné výhody:

- dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti,
- zaujímavé mzdové ohodnotenie,
- stravné lístky v hodnote 5,- EUR,
- odmeny pri pracovných výročiach,
- istota pravidelnej výplaty mzdy,
- možnosť kariérneho rastu,
- moderné pracovisko

Informácie pre uchádzača:

Vopred ďakujeme za prejavený záujem.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

V prípade akýchkoľvek otázok Vám radi odpovieme ak nám napíšete na email alebo zatelefonujete na telefónne číslo 0905 682 872.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno