Chyžná/ý na dohodu pre Penzión RAKI***

21.01.2020 Mgr. Imrich Rák - RAKI

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Petržalka
Bratislava, okres Pezinok; Modra, Pezinok, Stupava, Svätý Jur
Typ pracovnej ponuky: Chyžná
Ponúkaný plat (základná mzda): 400 - 650 EUR
Plat: 4-5 €/h
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, polovičný úväzok, živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 1.3.2020
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Miesto práce: Petržalka, Bratislava

Typ pracovnej ponuky: Chyžná/ý

Termín nástupu do práce:dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru: živnosť, dohoda, brigáda, polovičný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:Zodpovednosť za pravidelné upratovanie izieb, verejných a ostatných používaných priestorov v ubytovacích zariadeniach. Vykonávanie dohodnutých upratovacích činností (vysávanie, utieranie prachu, vynášanie odpadkov, výmena posteľnej bielizne, umývanie okien a toaliet). Zabezpečovanie čistoty na izbách a v ostatných priestoroch. Dodržiavanie hygienických štandardov. Výmena a dopĺňanie hygienických potrieb. Prijímanie a vydávanie posteľnej bielizne, uterákov a prestieraní do práčovne.

Informácie pre uchádzača:Nástup do práce ideálny ihneď ale vieme sa dohodnúť aj na inom termíne. Potrebujeme milú pani/pána s pozitívnym myslením plnou energie a ochotou pracovať. Prosíme vhodných uchádzačov kontaktovať nás zaslaním životopisu na mail alebo telefonicky. Tešíme sa na Vás!

Kontaktné údaje: Ing.Dominika Silvová Tel: 0904 949 224

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno