#TsmeMy

    Administratívny brigádnik podpory predaja

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Kto sme a o čo sa snažíme ?
    Umožňujeme ľuďom zdieľať svoje radosti aj starosti, šetriť čas, komunikovať... na diaľku, kdekoľvek, rýchlo a každý deň, prostredníctvom volaní v pevnej i mobilnej sieti, dát a televízie. Sme líder, ktorý posúva tento svet vpred. Sme Telekom.

    Hľadáme pomocníkov na Podpory biznis predaja na dohodu.
    Prijmi našu výzvu a okrem zárobku sa naučíš mnoho praktických vecí.
    Tvojou náplňou práce bude:
    - analýza a kontrola zákazníckych dát,
    - úprava údajov v interných systémoch spoločnosti.

    Upresnenie platových podmienok

    od 4 eura/hod

    Termín nástupu do práce

    1.2.2020

    Druh pracovného pomeru

    skrátený úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    študent – vysoká škola

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (úplný začiatočník - A1)

    Všeobecne požadované znalosti

    V rámci tejto práce využiješ svoje komunikačné zručnosti a organizačné schopnosti.
    Očakávame od Teba tiež znalosť MS officu ( WORD, XLS, OUTLOOK ).
    No a prozákaznícka orientácia patrí k základnej výbave tohto pracovného miesta.

    Pozíciu obsadzujeme na dohodu o vykonaní práce alebo na dohodu o brigádnickej práci študenta.

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!