#TsmeMy

    Part-time Data Scientist

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Chcete sa už počas školy naučiť ako funguje Data Science v reálnom živote/ pracovnej sfére?
    Náš tím BigData hľadá súvislosti v obrovskom množstve dát, sleduje najnovšie technologické trendy a občas zájde aj na spoločný obed. Pomôžte nám zlepšovať naše služby a získajte cenné skúsenosti nielen do životopisu. Ponúkneme vám k tomu dobré podmienky, najnovšie technológie, potrebné vzdelanie aj kontakty na expertov z odboru nielen u nás, ale aj vo svete. Buďte jedným z nás.

    Čomu sa budete venovať:
    - hlavne analýza dát od zákazníkov, ich vizualizácia a interpretácia za pomoci Hive, Apache Spark, Jupyter Notebook, Tableau
    - aplikovanie Machine Learning metód za účelom predikcie zákazníckeho správania, segmentácie, klasifikácie a detekcie anomálií
    - dizajn, vývoj a monitoring Machine Learning riešení v prostredí Open-source toolov, primárne (SparkML, H2O.ai, Scikit-Learn...)
    - kontinuálny rozvoj Machine Learning domény cez aplikáciu nových metód, algoritmov a toolov
    - práca s platformou Cloudera Hadoop
    - interakcia s jazykmi (Python, SQL, HiveQL, Scala, Bash..)
    - spolupráca naprieč spoločnosťou (CRM, digitál, segment, IT alebo sales)
    - fungovať spolu s nami agilne a efektívne

    Upresnenie platových podmienok

    od 5€/hod (v závislosti od skúseností)

    Benefity a ďalšie výhody

    - získanie skúseností
    - práca s modernými technológiami
    - aktívna podpora od skúsených kolegov

    Termín nástupu do práce

    dohodou

    Druh pracovného pomeru

    brigáda

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    študent – vysoká škola

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)

    Všeobecne požadované znalosti

    Hľadáme študenta, ktorý:
    -má chuť naučiť sa nové veci a získať nové skúsenosti,
    -nebojí sa práce s dátami,
    -je zodpovedný,
    -má zmysel pre detail,
    -je schopný pracovať samostatne
    -ovláda MS Ofiice

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!