Predajca v CURAPROX Smile Shope - od 900€ vyššie

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Avion Shopping Park, Ivanská cesta, Ružinov
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    900 - 1300 EUR
    - 800 eur brutto + 100 Eur brutto za splnenie mesačnej agendy + variabilná čiastka 1 - splnenie obratového plánu predaja na stánku + variabilná čiastka 2 - splnenie individuálneho obratového plánu predaja na stánku + odmena za splnenie kvartálneho plánu + 13. a 14. plat
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Informácie o pracovnom mieste

Náplňou práce je:
- predaj v stánku s produktami ústnej hygieny
- obsluha zákazníkov
- práca s registračnou pokladnicou

Ak si šikovná, komunikatívna a pozitívne naladená osôbka, možno hľadáme práve teba.
U nás budeš viac ako len predajca – svojimi odbornými radami pomáhaš ľuďom udržiavať si zdravý a krásny úsmev. Neboj sa, na všetko ťa dostatočne zaučíme a vyškolíme. Uvidíš, že práca ťa bude baviť viac, keď nebudeš zákazníkom ponúkať len produkty, ale aj svoje znalosti a rady.
Zamestnanecké výhody, benefity

Benefity a ďalšie výhody:

CHCEŠ SA K NÁM PRIDAŤ, PRETOŽE U NÁS ZAŽIJEŠ:
• Prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Predávanie výrobkov, ktoré majú ľudia radi a skutočne im pomáhajú
• Kamarátsky a veselý kolektív
• Odborné školenia pre zamestnancov
• Zľavy na výrobky CURAPROX
• Motivujúci systém odmien na mesačnej/štvrťročnej/polročnej báze
• Množstvo firemných benefitov (gastrokarta - hodnota lístku 4,80 Eur, Multisport karta, dovolenka navyše v prípade vlastnej svadby, príspevok na štúdium cudzieho jazyka, preplatenie dentálnej hygieny 2x ročne, finančný príspevok pri narodení dieťaťa, kolektívne teambuildingy, poskytnuté pracovné oblečenie)

Všeobecne požadované znalosti:

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
• Naše produkty poznáš, máš ich rád a aspoň niektoré aj používaš
• Pekný úsmev, o ktorý sa vzorne staráš
• Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
• Mierne pokročilú znalosť anglického jazyka (je výhodou, nie podmienkou)
• Základy práce s pokladňou
• Zručnosti pri práci s Microsoft Office
• Optimistický prístup a radosť z kontaktu so zákazníkom

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno

Iné znalosti:

Microsoft Excel