BACKUP ADMINISTRÁTOR (Ref. č.: 1-10-34131/PF)

22.02.2020 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Informatika - správa systémov
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
1000 - 1400 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Príležitosť pre skúsených administrátorov backup systémov sa otvára v novom tíme ambicióznych kolegov, poskytujúcich podporu interným užívateľom na medzinárodnej úrovni.

Pracovná náplň:

- monitoring backup riešení
- práca na cloudových ale aj necloudových riešeniach
- zodpovednosť za obnovu dát
- manažment a riešenie incidentov

Iné výhody:

Benefity:

- 600€ na ročnej báze (formou kafetérie)
- multisport karta
- možnosť home-office (pri skúsených kandidátov)
- stravné lístky
- medzinárodná komunikácia
- možnosti kariérneho rastu
- horizontálna rotácia

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie

Vhodný kandidát má:
- znalosť ITIL procesov
- profesionálnu skúsenosť s podporou zálohových riešení
- skúsenosť s technológiami na ochranu dát
- anglický jazyk- B1 (schopnosť ústnej a písomnej komunikácie)
- ochotu pracovať na smeny