custom-banner

Do skvelého tímu hľadáme ELEKTROPROJEKTANTA

22.09.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnika a energetika; Elektronik, Elektrotechnický inžinier, Konštruktér, Projektant
Ponúkaný plat (základná mzda): 1300 EUR
od 1400€ btto/mes. v závislosti od skúsenosti kandidáta
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre nášho klienta, stabilnú, dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť v oblasti elektroinštalácií, s rodinnou firemnou kultúrou a množstvom benefitov, hľadáme šikovného, aktívneho kandidáta, ktorého náplňou práce bude:

- vypracovávanie projektovej dokumentácie v oblasti silnoprúdových a slaboprúdových elektroinštalácií,
- prejednávanie dokumentácie s objednávateľom,
- vypracovanie technických návrhov riešenia,
- vypracovávanie projektovej dokumentácie skutočného vyhotovenia,
- poskytovanie technickej pomoci.

Iné výhody:

Spoločnosť poskytuje možnosť flexibilného pracovného času. Je jedno, či prídeš o 6:00, alebo o 10:00. A ak máš napríklad v piatok plány, nemusíš prísť do práce, kľudne ju môžeš dokončiť v nedeľu, dôležité je len aby bola práca hotová v stanovených termínoch. Keď už budeš v práci zabehnutý, budeš mať možnosť pracovať aj z domu.
Samozrejmosťou je mobilný telefón a notebook aj na súkromné účely s možnosťou odkúpenia za zvýhodnených podmienok.
Budeš pracovať na rôznych zaujímavých projektoch, poskytnuté Ti bude odborné vzdelávanie a možnosť účasti na konferenciách.
Aby si sa udržal v kondičke, prípadne ak by si sa chcel zrelaxovať, dostaneš Multisport kartu.
A aby ste utužili vzťahy na pracovisku, spoločnosť organizuje pravidelné firemné akcie.

Zaujala vás táto ponuka, ale nespĺňate podmienky prijatia? Každý piaty úspešný uchádzač sa o pracovnej ponuke dozvie od svojho známeho. Je to jednoduché - využite možnosť "preposlať ponuku známemu" a pomôžte mu zameelstnať sa.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

AutoCAD, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft Word

- VŠ vzdelanie v oblasti elektro,
- skúsenosť s tvorením projektovej dokumentácie (AutoCAD),
- znalosť systémov BIM - veľkou výhodou,
- technické a logické myslenie,
- zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť,
- ochota učiť sa novým veciam,
- proaktívny prístup k práci.