#TsmeMy

    Senior špecialista HR informačných systémov

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Bratislava
    -Bratislava

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    -iniciovať zmeny HR procesov, podporovať HR pri príprave nových procesov,
    -analyzovať súčasný stav a hľadať príležitosti na zdokonalenie existujúcich aplikácií a systémov,
    -plánovať CAPEX budget, pripravovať roadmapu aktivít,
    -podporovať a vzdelávať kolegov z HR, ktorí v systémoch a aplikáciách pracujú,
    -zaisťovať a koordinovať testovanie zmien zo strany ostatných užívateľov,
    -komunikovať s dodávateľmi a s kolegami z Deutsche Telekom, SSC v Rumunsku a koordinovať ich pri riešení zmien v rámci HR systémov

    Ponúkaný plat

    1800 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    min. 1800,-€

    Benefity a ďalšie výhody

    Lákadlá z povahy práce
    Mobil podľa vášho výberu – iPhone, Samsung, značka je len na vás.
    Neobmedzený paušál na pracovné účely
    Ročnú odmenu do výšky 15% v závislosti od plnenia cieľov
    Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
    Flexibilnú pracovnú dobu a možnosť práce z domu
    4 dni voľna navyše (sick day)
    Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN
    Zamestnanecké súťaže o rôzne ceny, napr. o zaujímavé dovolenky
    Možnosť osobného a kariérneho rozvoja. Prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania, vlastné vzdelávacie centrum
    Pravidelné firemné podujatia (teambuildingy, Dni zdravia, Deň detí, Vianočná párty)
    Širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
    Zľavy na produkty a služby našich partnerov
    Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie

    Termín nástupu do práce

    -dohodou

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    vysokoškolské II. stupňa

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)

    Všeobecne požadované znalosti

    -potrebujeme kolegu, tímového hráča ktorý má cit pre zákaznícku skúsenosť a vyzná sa v IT systémoch
    -tím si budete zostavovať na základe aktuálnej potreby, k práci sa vám zídu základy agilnej a waterfall metodiky
    -potrebujeme, aby ste sa vyznali v IT systémoch a zároveň rozumeli ako funguje HR
    -systémy máme naprieč celou skupinou Deutsche Telekom, angličtina bude vaším druhým najčastejším jazykom

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!