Senior špecialista HR informačných systémov

08.04.2020 Slovak Telekom

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
-iniciovať zmeny HR procesov, podporovať HR pri príprave nových procesov,
-analyzovať súčasný stav a hľadať príležitosti na zdokonalenie existujúcich aplikácií a systémov,
-plánovať CAPEX budget, pripravovať roadmapu aktivít,
-podporovať a vzdelávať kolegov z HR, ktorí v systémoch a aplikáciách pracujú,
-zaisťovať a koordinovať testovanie zmien zo strany ostatných užívateľov,
-komunikovať s dodávateľmi a s kolegami z Deutsche Telekom, SSC v Rumunsku a koordinovať ich pri riešení zmien v rámci HR systémov
Ponúkaný plat (základná mzda):
1800 EUR
Upresnenie platových podmienok:
min. 1800,-€
Iné výhody:
Lákadlá z povahy práce
Mobil podľa vášho výberu – iPhone, Samsung, značka je len na vás.
Neobmedzený paušál na pracovné účely
Ročnú odmenu do výšky 15% v závislosti od plnenia cieľov
Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, mobilný internet,...)
Flexibilnú pracovnú dobu a možnosť práce z domu
4 dni voľna navyše (sick day)
Stravné v hodnote 4,50 €/deň bez doplatku zamestnanca aj počas dovolenky a PN
Zamestnanecké súťaže o rôzne ceny, napr. o zaujímavé dovolenky
Možnosť osobného a kariérneho rozvoja. Prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania, vlastné vzdelávacie centrum
Pravidelné firemné podujatia (teambuildingy, Dni zdravia, Deň detí, Vianočná párty)
Širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
Zľavy na produkty a služby našich partnerov
Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
Termín nástupu do práce:
-dohodou
Druh pracovného pomeru:
hlavný

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
vysokoškolské II. stupňa
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
-potrebujeme kolegu, tímového hráča ktorý má cit pre zákaznícku skúsenosť a vyzná sa v IT systémoch
-tím si budete zostavovať na základe aktuálnej potreby, k práci sa vám zídu základy agilnej a waterfall metodiky
-potrebujeme, aby ste sa vyznali v IT systémoch a zároveň rozumeli ako funguje HR
-systémy máme naprieč celou skupinou Deutsche Telekom, angličtina bude vaším druhým najčastejším jazykom