Lekár diabetologického oddelenia v Národnom endokrinologickom a diabetologickom ústave Ľubochňa

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Pozícia / odvetvie

Lekár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

poskytovanie lekárskej zdravotnej starostlivosti pacientom lôžkového oddelenia diabetológie

Ponúkaný plat

1267 - 2330 EUR

Upresnenie platových podmienok

- lekár bez špecializácie 1 267,- €/mesiac
- lekár so špecializáciou 2 330,- €/mesiac
+ k základnej zložke mzdy sú vyplácané mesačné odmeny podľa výkonov

Benefity a ďalšie výhody

- perspektíva odborného napredovania a stability pracovného miesta
- možnosť ďalšieho vzdelávania
- príspevok zamestnávateľa na DDS
- výplata jubilejných odmien
- príspevok na stravovanie

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

- vysokoškolské vzdelanie II. stupňa – všeobecné lekárstvo
- bezúhonnosť
- zdravotná spôsobilosť
- registrácia v Slovenskej lekárskej komore
- písomný súhlas so spracovávaním osobných údajov

Klient obsadzujúci pozíciu je vysokošpecializovaný odborný ústav s celoštátnou pôsobnosťou, zameraný na diagnostiku a liečbu ochorení žliaz s vnútornou sekréciou – endokrinopatie (choroby štítnej žľazy, nadobličiek, hypofýzy, gonád a pod.) a diabetes mellitus (cukrovky)

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Všeobecne požadované znalosti

špecializácia v odbore diabetológia, poruchy látkovej premeny a výživy je vítaná

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno