custom-banner

Lekár diabetologického oddelenia v Národnom endokrinologickom a diabetologickom ústave Ľubochňa

23.09.2020 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Ľubochňa
Slovenská republika; Žilinský kraj; Ružomberok
Typ pracovnej ponuky: Lekár
Ponúkaný plat (základná mzda): 1267 - 2330 EUR
- lekár bez špecializácie 1 267,- €/mesiac
- lekár so špecializáciou 2 330,- €/mesiac
+ k základnej zložke mzdy sú vyplácané mesačné odmeny podľa výkonov
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

poskytovanie lekárskej zdravotnej starostlivosti pacientom lôžkového oddelenia diabetológie

Iné výhody:

- perspektíva odborného napredovania a stability pracovného miesta
- možnosť ďalšieho vzdelávania
- príspevok zamestnávateľa na DDS
- výplata jubilejných odmien
- príspevok na stravovanie

Informácie pre uchádzača:

- vysokoškolské vzdelanie II. stupňa – všeobecné lekárstvo
- bezúhonnosť
- zdravotná spôsobilosť
- registrácia v Slovenskej lekárskej komore
- písomný súhlas so spracovávaním osobných údajov

Klient obsadzujúci pozíciu je vysokošpecializovaný odborný ústav s celoštátnou pôsobnosťou, zameraný na diagnostiku a liečbu ochorení žliaz s vnútornou sekréciou – endokrinopatie (choroby štítnej žľazy, nadobličiek, hypofýzy, gonád a pod.) a diabetes mellitus (cukrovky)

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské II. stupňa
Vhodné pre absolventov: Áno

špecializácia v odbore diabetológia, poruchy látkovej premeny a výživy je vítaná