ČSOB

Network Engineer – Senior

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*Senior sieťový špecialista je zameraný na návrh, údržbu, trouble-shooting a vylepšovanie zverenej časti infraštruktúry. Je technickým expertom v zverenej doméne (multiplatformové LAN/MAN/WAN, switching, routing, network security, aplikácie a/alebo produkty). Zabezpečuje prevádzku pridelených technologických oblastí  KBC ICT Services/CSOB ICT, aplikácií alebo produktov tak, aby poskytovali služby vysokej kvality na určenej technickej úrovni systému v stanovenom čase, rešpektujúc rozpočet a definované zdroje.
* Hlavné zodpovednosti:
*Navrhuje architektúru, štruktúru a IP adresácie multiplatformových LAN/MAN/WAN sietí
*Spravuje a dohliada na sieťové, autentifikačné a bezpečnostné prvky, LAN/MAN/WAN siete, perimeter, monitoring, špecifické servre a appliance
*Rieši incidenty a problémy aplikácií, produktov a technologických celkov, zadané v ServiceNow v súlade s SLA
*Inštaluje, konfiguruje a aktualizuje routere, switche, firewally v sieti LAN/MAN/WAN, špecifické servre a appliance
*Zabezpečuje nasadzovania nových aplikácií, serverov, virtualizácie
*Navrhuje riešenia zamerané na skvalitnenie a zefektívnenie technickej infraštruktúry a/alebo nákupov aplikácií,  produktov v infraštruktúrnej oblasti
*Vedie interné infraštruktúrne projekty, spolupracuje na projektoch v rámci KBC ICT Services
*Vytvára a udržiava efektívne vzťahy s externými dodávateľmi za účelom zaistenia náležitej úrovne podpory, ako aj technické požiadavky za objednávateľa
*Poskytuje poradenstvo a odborný názor pri plánovaných zmenách infraštruktúry a projektoch
*Zabezpečuje nepretržitú podporu (24/7) pridelených technologických oblastí podľa harmonogramu služieb a SLA

Upresnenie platových podmienok

od 1700€ brutto

Benefity a ďalšie výhody

základná mzda od 1700 € brutto, finálna mzda je závislá od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny
5 dní voľna naviac po jednom roku zamestnania
zvýhodnenia na produktoch ČSOB FS
príspevok na DDS a životné poistenie
pracovná zmluva sa štandardne uzatvára na dobu určitú – 1 rok. Po jej ukončení sa pracovný pomer predĺži na dobu neurčitú.

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)

Všeobecne požadované znalosti

*Vysokoškolské vzdelanie – IT
*Minimálne 5 rokoch relevantnej praxe v oblasti telco/dátových sietí
*Znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni – B1 a vyššie
*Pokročilá znalosť IT data infraštrktúry
*Vyššia odborná certifikacia  /napr. CCNP/
* MS Office pokročilý
*Logické a koncepčné myslenie, schopnosť prinášať a presadzovať vhodné riešenia
*Samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie