Upratovačka do súkromnej nemocnice

17.01.2020 GPN s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Zdravotníctvo a farmácia; Upratovačka
Ponúkaný plat (základná mzda): 680 - 800 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Upratovanie (pondelok - piatok) ambulantných a nemocničných priestorov v modernom zdravotníckom zariadení

Iné výhody:

- polročné a ročné odmeny
- korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa
- príjemné pracovné prostredie - zrekonštruované priestory
- stravovanie v našej závodnej jedálni za výhodnú cenu
- nadštandardná zdravotná starostlivosť v našom zariadení zdarma

GPN s.r.o. je obchodná spoločnosť, ktorej hlavným cieľom je poskytovanie zdravotníckych služieb v oblasti gynekológie a pôrodníctva, vrátane sonografie a gynekologickej onkocytológie.
Zároveň prevádzkuje súkromnú pôrodnicu "Sanatórium Koch" v Bratislave.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre mladistvého: Áno

Flexibilnosť
Čistotnosť