custom-banner

Máš rád výzvy? Rád šoféruješ? Hľadáme Obchodného zástupcu, ktorý bude mať na starosti najmä existujúcich klientov. Trnava, Piešťany.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Trnava, Piešťany
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1200 EUR
    1 200 EUR/mesiac
    minimálne od 1200 euro brutto ( je možná vyššia v závislosti od skúsenosti kandidáta)
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pre nášho významného klienta v oblasti gastronómie hľadáme Obchodného zástupcu, ktorý sa bude starať o existujúcich klientov, bude mať na starosti poradenstvo pre nich a zároveň z časti bude spravovať akvizíciu.
Nie je potrebná znalosť anglického jazyka, dôležité sú komunikačné zručnosti, čiastočné skúsenosti s predajom a radosť zo šoférovania.

Náplň práce:

- kompletné ošetrenie/podpora svojho regiónu - BA okolie
- starostlivosť a pravidelné návštevy existujúcich klientov
- akvizícia nových zákazníkov v menšej miere
- prezentácia firmy a ich produktov
- reportovanie

Benefity a ďalšie výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity
- práca v silnej medzinárodnej spoločnosti
- služobné auto aj na súkromné účely
- notebook a mobil
- jazykový kurz AJ preplácaný spoločnosťou
- kvalitné zaškolenie o produktoch
-možnosť získať TPP na dobu neurčitú

Informácie pre uchádzača:

SŠ vzdelanie s maturitou
výborné komunikačné zručnosti - nutné
samostatnosť a zodpovedný prístup
ochota a radosť zo šoférovania -gro práce
lojalita

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vodičský preukaz:
    B