custom-banner

Hľadáme Majstra mechanického obrábania so skúsenosťami v strojníckej oblasti. Dunajská Streda.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Pre nášho významného klienta v oblasti pôsobenia strojárskej výroby hľadáme šikovného Majstra pre oblasť mechanického obrábania, ktorý bude pracovať na 1 zmenu, má komunikatívnu úroveň anglického/alebo nemeckého jazyku a získa množstvo benefitov, ktoré spoločnosť ponúka.

Ak máte prax v riadení a skúsenosti so strojárskou výrobou, ste ten správny kandidát.

Hlavná náplň pracovnej činnosti:
- riadenie tímu a zadeľovanie práce pre zverený tím
- plánovanie/riadenie výroby
- vykonávanie kontroly
- kontrola kvality pridelenej práce zverených zamestnancov

Benefity a ďalšie výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity
- možnosť kariérneho posunu v zahraničnej spoločnosti
- možnosť 13 teho platu po 2 odpracovaných rokoch
- príspevok do 3.piliera
- príspevok pri narodení dieťaťa, svadbe 200€
- nápoje zdarma
- teplé večere a strava v jedálni (prípadne gastrokarta)

Informácie pre uchádzača:

minimálna prax 2 roky v strojárskej výrobe
anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni
riadiace schopnosti- skúsenosť s vedením aspoň 1 rok
schopnosť čítať technickú dokumentáciu
organizačné a komunikačné schopnosti

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
    Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)