custom-banner

Testovací technik- máš § 21 a baví Ťa kontrolovať a vylepšovať? Napíš nám.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    700 - 850 EUR
    + variabilná zložka mzdy vo výške 84€-189€ a pravidelné príplatky za smennosť a víkendovú prácu
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 15.2.2020

Informácie o pracovnom mieste

Tvoja pracovná náplň bude takáto:

- budeš testovať všetky produkty, ktoré vyrobia Tvoji kolegovia
- taktiež testovať materiály použité pri výrobnom procese a oznamovať prípadne
nedostatky
- vyvíjať a testovať nastavené pracovné postupy
- informovať svojho nadriadeného o zistených chybách s cieľom skvalitnenia
výsledného produktu
- podpora a zabezpečovanie WCM aktivít
- vyberať a určovať vhodné nástroje a sw testy a budeš stanovovať investičné
návrhy a požiadavky pre nákup
- zabezpečíš údržbu a opravu systémov kontroly a testovania
- zúčastníš sa na určovaní a rozvoji kontroly a testovania nových výrobkov, kde
môžeš odprezentovať svoje vedomosti a zručnosti
- svoje každodenné pracovné činnosti si nastavíš sám podľa výrobných priorít

Benefity a ďalšie výhody:

- práca v medzinárodnej etablovanej spoločnosti
- kariérny rast a rozvoj
- benefity budú bližšie vysvetlené na osobnom stretnutí

Všeobecne požadované znalosti:

platný §21

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou