NAY a.s.
Nay Elektrodom

Pracovník príjmu tovaru (oddelenie služieb zákazníkom) - NAY Zlaté Piesky

NAY a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Tuhovská 15, 830 06 Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • Zabezpečenie príjmu tovaru
  • Kontrola tovaru podľa dodacieho listu od dodávateľov (dodávky z Centrálneho skladu, dodávky priamo od dodávateľov)
  • Príprava tovaru na predajňu (bezpečnostné prvky)
  • Manipulácia s tovarom na predajnej ploche a v sklade
  • Riešenie tovarov na odpis
  • Vykonávanie Cyklických a Generálnych inventúr

Ponúkaný plat

850 EUR

Upresnenie platových podmienok

850 €/mesiac počas skúšobnej doby (po skúšobnej dobe možný zárobok až 990 €/mesiac v priemere)

Benefity a ďalšie výhody

  • zamestnanecké ZĽAVY na predávaný sortiment
  • MULTISPORT karta na športové a rekreačné vyžitie
  • ďalšie benefity formou CAFETERIA (benefit si vyberieš sám/sama)
  • príspevok na STRAVNÉ lístky NAD RÁMEC zákona
  • preplácané NADČASY
  • PRÍSPEVOK pri životných udalostiach a jubileách
  • DARČEK pri narodení dieťaťa a mikulášsky balíček
  • mimoriadne ODMENY za mimoriadny prínos pre firmu alebo NAY nápad
  • program ODPORUČ ZNÁMEHO za odmenu
  • vecný DAR pre najlepších zamestnancov
  • možnosť čerpania dlhodobého neplateného VOĽNA
  • možnosť získať DOVOLENKU naviac pre lojálnych zamestnancov

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Termín ukončenia výberového konania

14.11.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem.

Uchádzačov kontaktujeme spravidla do pár dní od zaslania žiadosti telefonicky.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

  • samostatnosť
  • zodpovednosť
  • lojálnosť a spoľahlivosť
  • ochota pracovať flexibilne, aj cez víkendy, 12 hodinové pracovné zmeny

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno