Špecializovaný sociálny poradca

12.02.2020 SocioCentrum
Miesto práce: Slovensko
Košický kraj
okres Rožňava
Rožňava
Akademika Hronca 9
04801

Typ pracovnej ponuky: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo, Štátna a verejná správa; Radca
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- získanie odbornej praxe v sociálnych službách, v oblasti sociálneho poradenstva
- získanie odbornej praxe v priamej práci s klientom, klientskou rodinou
- participácia na rozvoji organizácie, účasť na tvorbe projektových zámerov organizácie
- supervízia a ďalšie odborné vzdelávanie pracovníkov
- priestor pre sebarozvoj, samostatnosť, kreatívne nápady

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
800 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
14. 1. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
15. 1. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Sociálne služby

Náplň (druh) práce
- výkon sociálnej práce (v zmysle zákona o sociálnej práci)
- poskytovanie základného a špecializovaného sociálneho poradenstva rôznym cieľovým skupinám
- práca s klientom, rodinou, organizáciami ambulantnou a terénnou formou

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore sociálna práca - sociálna práca so zameraním na poradenstvo

Dĺžka praxe

aspoň 1 rok

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • motivovanie ľudí
  • organizovanie a plánovanie práce
  • osobnostný rozvoj
  • tímová práca
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • samostatnosť
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa

Počítače:
  • Microsoft PowerPoint - vysoká
  • Microsoft Word - vysoká
  • Microsoft Excel - vysoká

Ďalšie požiadavky:

1. Kontaktovaní budú tí záujemcovia, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady , odbornú prax a kompetencie pre výkon pracovnej pozície.
2. Akceptované budú kompletné písomnosti: žiadosť o prijatie do pracovného pomeru, doklad o vzdelaní, doklad o odbornej praxi, životopis vo formáte Europass, motivačný list, súhlas so spracovaním osobný údajov.
3. Vaše doklady doručte na adresu organizácie: SocioCentrum, Ul. akad. Hronca 9, 048 01 Rožňava.

Osobnostné predpoklady
  • empatia
  • analytické myslenie
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • komunikatívnosť
  • vnútorná stabilita
  • iniciatívnosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

SocioCentrum
Kyjevská 1
04801 Rožňava
Slovensko
Tel: +421907308176