Skladník

26.01.2020 SANTA-TRANS.SK, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
okres Žilina
Rajecká Lesná
Rajecká Lesná 1
01315

Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,45 EUR/hod.
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Čo Ti ponúkame?
- Pracovnú zmluvu priamo pod spoločnosťou SANTA-TRANS.SK, s.r.o.,
- výplatu podľa odpracovaných hodín vždy vo výplatnom termíne,
- priemerná mesačná mzda skladníka je cca 840€,
- náborový príspevok 320€, skladník MIX 1200€,
- dochádzkový bonus 40€, počas sezóny 117€,
- zabezpečenie stravovania nad rámec Zákonníka práce,
- čisté pracovisko s moderným vybavením,
- pracovné oblečenie, obuv a ochranné pracovné prostriedky,
- čerpanie benefitov zo sociálneho fondu (príspevok na dopravu do zamestnania, Rodinný deň, vianočný balíček, pitný režim, príspevok na rekreáciu, zájazdy pre zamestnancov a iné...),
- zabezpečíme a uhradíme všetky periodické školenia súvisiace s výkonom práce,
- skvelý kolektív nadpriemerne sa rozvíjajúcej spoločnosti.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
3,45 € za hodinu

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
14. 1. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
15. 1. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Technické a manuálne prierezové zamestnaniaLogistika, skladovanie a poštové služby

Náplň (druh) práce
Chceš mať stabilné zamestnanie s pravidelným príjmom v rozvíjajúcej sa spoločnosti? Pridaj sa do nášho tímu v sklade! Hľadáme posily na dlhodobý pracovný pomer priamo pod spoločnosťou SANTA-TRANS.SK, s.r.o.

Čo budeš robiť?
• Jazdiť na vysokozdvižnom vozíku,
• prijímať, mixovať a vydávať tovar,
• pracovať v trojzmennej prevádzke - ranná, poobedná, nočná zmena (6.00, 14.00, 22.00) alebo v nepretržitej prevádzke (6.00 - 18.00, 18.00 - 6.00).
PRÁCA NA PRACOVNÚ ZMLUVU pod spoločnosťou SANTA-TRANS.SK, s.r.o.

Pracovné miesto obsadzujeme v rámci čerpania dotácií na projekt KaHR – 111SP-1201, preto je potrebné spĺňať špecifické podmienky:
• Uchádzač vo veku do 29 rokov,
• evidencia na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny minimálne 5 - 6 mesiacov.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
trojzmenný pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Certifikáty

Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť

Počítače:
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna
  • Internet - elementárna

Ďalšie požiadavky:

Čo potrebujeme od Teba?
- výhodou je elektrotechnické, strojárske alebo potravinárske vzdelanie - nie je však podmienkou,
- prax nie je potrebná, vyškolíme a zaučíme Ťa,
- zdravotnú spôsobilosť pre prácu v noci,
- preukaz VZV (veľká výhoda) - zabezpečíme a preplatíme celý kurz vedenia VZV,
- základnú znalosť práce s PC,
- spoľahlivosť, zodpovednosť,
- chuť pracovať,
- výhodou je bydlisko v Rajeckej doline, nakoľko výkon práce je v Rajeckej Lesnej.

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť