ČSOB

BRIGÁDNIK NA ODDELENÍ DIZAJNU KLIENTSKÝCH PROCESOV A UX

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*Navrhovať dizajn klientských predajných a servisných procesov pre všetky mobilné aplikácie a webové stránky ČSOB (digitálne a asistované) metódou design thinking
*Vytvárať a testovať prototypy digitálnych aplikácii a webov
*Navrhovať a vykonávať klientske prieskumy na miestach kde sú naši klienti (pobočky, kaviarne, u nás na centrále a podobne)
*Analyzovať a mapovať stav dnešných klientskych procesov a ciest (understanding fáza) a pripravovať návrhy na ich zlepšenie
*Vykonávať prieskum trhu
*Zúčastňovať sa dizajn workshopov na návrh klientských procesov ako podpora pre dizajnérov
*Spolupracovať pri vývoji nových inovácií a existujúcich bankových procesov
*V rámci ďalších úloh bude brigádnik/-čka spravovať CX tímový web na intranete a poskytovať tímu administratívnu podporu.

Upresnenie platových podmienok

5€/hodinu brutto

Benefity a ďalšie výhody

Ponúkame mzdu 5€/hodinu brutto
Budeš spolupracovať s tímom ľudí ktorým záleží na tom aby sme spoločne vytvorili čo najlepší zážitok pre klienta
Sme osemčlenný tím Fungujeme agile riadením
Spolupracujeme s dizajnérmi zo zahraničia Chodíme na dizajnové konferencie
Navzájom sa od seba učíme Naučíš sa o to je a ako sa robí Design thinking
Ako sa robí grafický dizajn vo väčšej spoločnosti
Vytvárať klikateľné prototypy v nástroji Axure RP
Čo je to agile?
Ako sa robí UX testovanie s klientami Spolupracovať pri vedení dizajnovacích workshopov
·     A mnoho iného #LI-JK

Druh pracovného pomeru

brigáda

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

*Študent minimálne 3. ročníka na VŠ
*Silné analytické a logické myslenie, proklientská orientácia
*samostatnosť, schopnosť a chuť rýchlo sa učiť
*schopnosť doťahovať úlohy a plniť ich v stanovenom čase
*Microsoft Excel, Word, Powerpoint
*tímovosť, flexibilita, orientácia na klienta, vytrvalosť
*Základná znalosť dizajn princípov a metód (dizajn myslenie/Design thinking) je výhodou
*anglický jazyk výhodou

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie