Predajca nábytku - pokladník

07.07.2020 BLACK RED WHITE SLOVAKIA a.s.
Miesto práce: Rákoš 9303
Zvolen
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Obchodník, predajca, Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 780 EUR
+ odmena za obrat v zmysle smernice o odmeňovaní + príplatky za prácu v sobotu
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

predaj nábytku
vystavovanie výdajových dokladov a faktúr
práca s pokladňou

Databázu uchádzačov neevidujeme, všetky žiadosti a životopisy ktoré nevyhovujú naším požiadavkám sa likvidujú.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

prax v predaji nábytku
obchodné nadanie,
výborné komunikačné a predajné schopnosti,
empatia a silná orientácia na zákazníka,
reprezentatívne vystupovanie

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Veľkoobchod a maloobchod s nábytkom a s bytovými doplnkami.

Oblasť pôsobenia:

Veľkoobchod s nábytkom, kobercami a svietidlami

Adresa:

BLACK RED WHITE SLOVAKIA a.s.
Južná trieda 93
Košice
Slovenská republika
www.brw.sk

Kontaktné údaje:

Peter Gábor
Južná trieda 93, Košice, 040 01, Slovenská republika