Junior asistent projektového manažéra

15.01.2020 IDEA Space, s. r. o.

Miesto práce: Výkon práce v zdielanom kancelárskom priestore v Trenčíne
Trenčiansky kraj; okres Trenčín; Trenčín
Typ pracovnej ponuky: Administratívny pracovník, Asistent, Koordinátor EÚ projektov
Ponúkaný plat (základná mzda): 812 EUR
práca na plný pracovný úväzok, k základnej mzde finančné bonusy
Termín nástupu do práce: od 1.2.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca primárne pre absolventa do 26 rokov (skrz podmienky spolu-financovania mzdy). Práca by pozostávala z viacerých prepojených administratívnych a finančných aktivít, ktoré by sa týkali projektového manažmentu a administratívnej podpory pri manažovaní projektov a grantov.
Išlo by najmä o administratívnu podporu pre projektového manažéra v oblasti prieskumov trhu, verejných obstarávaní, zakladaní dokladov a účtovnej agendy, komunikácií s možnými dodávateľmi zariadení a vybavenia pre oblasť kultúrneho a kreatívneho priemyslu v rámci riešených projektov.

Nevyžadujeme prax v tejto oblasti, poskytneme plné zaškolenie a každodennú podporu v tíme.
Práca by bola doplnená aj o aktivity ohľadne administratívnej prevádzky pohybového yoga štúdia.

Práca je vhodná pre tých, čo hľadajú stabilné pracovné miesto, majú vlohy na precíznu administratívnu činnosť.

Iné výhody:

Získané praktické skúsenosti a zručnosti v oblasti projektového manažmentu, EU grantov a dotácií. Čiastočne flexibilný pracovný čas, yoga na pracovisku, priateľský kolektív. Plná odborná a ľudská podpora a zaučenie.

Pracovné miesto je spolu-financované z dotácie na podporu zamestnanosti, preto je potrebné aby bol uchádzač evidovaný na úrade práce (stačí aj jedne deň). Zároveň musí uchádzač spĺňať :
a) občan mladší ako 26 rokov veku, ktorý ukončil príslušným stupňom vzdelania sústavnú prípravu na povolanie v dennej forme štúdia pred menej ako dvomi rokmi a od jej ukončenia nemal pravidelne platené zamestnanie (brigády a práce na dohodu o vykonaní práce mohol mať neobmedzene)

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre osoby so ZP: Áno

Iné znalosti:

Fakturácia, Microsoft Excel, Microsoft Word

práca s MS OFFICE, samostatnosť , precíznosť a sústredenosť pri administratívnych prácach, znalosť cudzích jazykov nie je potrebná