custom-banner

Windows Support Administrator L1 / L2 (Ref. č.: 1-10-34017/PF)

07.04.2020 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Informatika - hardware, Informatika - software, Informatika - správa systémov
Ponúkaný plat (základná mzda): 1100 EUR
1100 - 1400 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Do nášho slovenského tímu hľadáme mladých perspektívnych ľudí, ktorí majú záľubu v IT.

NÁPLŇ PRÁCE:
1st alebo 2nd line podpora pre zamestnancov nadnárodnej spoločnosti, ktorí sídlia po celom svete.

- Platformová správa serverov
- Monitoring windowsovej platformy Wintel
- Komplexný support
- Troubleshooting, tickety
- Riešenie požiadaviek od interných zamestnancov

Iné výhody:

- 600€ ročný bonus
- Hradené stravné lístky
- Multisport karta
- skúsenejší kandidáti majú možnosť mať Home office po dohode s team-leaderom
- Možnosť kariérneho postupu

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

- Pokročilé skúsenosti ako L1 alebo L2 support
- Ochota pracovať na zmeny
- Anglický jazyk B1 (minimálne vedieť zvládnuť pohovor v cudzom jazyku)
- Iniciatíva rásť po technologickej stránke