Operátor výroby, Kontrola kvality

23.01.2020 SKITUS Automotive s.r.o.
Miesto práce: Žarnovica
Banskobystrický kraj; okres Žiar nad Hronom; Žarnovica, Žiar nad Hronom
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Kontrolór, Operátor strojov a zariadení
Ponúkaný plat (základná mzda): 750 - 850 EUR
od 750 eur do 850 eur / čistá mzda
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 15

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

kontrola kvality, meranie s digitálným posúvným meradlom, so šablónou a kaliberom, napokon balenie kvalitných súčiastok

Iné výhody:

stravný lístok, príplatky, bonus po 3 odpracovaných mesiacoch, ubytovanie zabezpečené

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

podmienka: používanie digitálneho posuvného meradla

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle .

Oblasť pôsobenia:

Technické testovanie a analýzy

Adresa:

SKITUS Automotive s.r.o.
437
Okoličná na Ostrove
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Anita Németh
437, Okoličná na Ostrove, 946 13, Slovenská republika
Tel: 0948/283-009