Likvidátor/-ka poistných udalostí škôd na zdraví z PZP

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Bratislava
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1000 EUR
    od 1000€ brutto (ponúkaný plat nie je finálny. Finálna mzda závisí od skúseností kandidáta)
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Hľadáme samostatného, zodpovedného kandidáta/-ku s výbornými komunikačnými zručnosťami a praxou s likvidáciou poistných udalostí škôd z povinného zmluvného poistenia (PZP)- škody na zdraví

Náplňou práce bude najmä:

  • zabezpečenie komplexnej likvidácie poistných udalostí
  • spracovávať pridelené poistné udalosti v informačnom systéme a viesť ich spisovú dokumentáciu
  • komunikovať s klientmi, so zúčastnenými alebo prizvanými osobami, so štátnymi orgánmi a so zmluvnými externými spolupracovníkmi s cieľom zabezpečiť všetky podklady potrebné ku komplexnému posúdeniu poistnej udalosti
  • posudzovať nároky klientov na náhradu škody v zmysle platných právnych predpisov a poistnej zmluvy a informovať klienta o výsledku
  • určovať výšku škodovej rezervy a výšku poistného plnenia v zmysle platných právnych predpisov, interných predpisov a poistnej zmluvy a zasielať poistné plnenie klientom

Benefity a ďalšie výhody:

  • S nami získate stabilného partnera a zamestnávateľa so silným medzinárodným zázemím. Našou materskou spoločnosťou je silná skupina Achmea v Holandsku.
  • Zároveň ako lokálna značka máme mnoho príležitostí tvarovať náš biznis a byť lídrom v oblasti inovácií. Sami si tvoríme stratégiu a robíme to, v čom sme dobrí.
  • Ponúkame vám niekoľko rozvojových príležitostí v našom prepracovanom vzdelávacom systéme: interné tréningy, workshopy, externé školenia, jazykové vzdelávanie.
  • Rešpektujeme rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom. Máme flexibilnú pracovnú dobu, skrátený pracovný čas každý deň o 15 minút.
  • Poskytujeme dovolenku na viac pre lojálnych zamestnancov. Myslíme tiež aj na osamelých rodičov, tehotné kolegynky, ale i na rodičov prváčikov, ktorým poskytujeme pracovné voľno.
  • Záleží nám na tom, aby sme mali dostatok energie v práci aj po nej. Podporujeme zdravie zamestnancov špeciálnymi zdravotnými benefitmi, podporujeme spoločné aj individuálne športové aktivity (napríklad hradíme účastnícky poplatok na niektorých podujatiach).
  • a v neposlendom rade je tu možnosť využiť zľavy na produkty Union poisťovne

Informácie pre uchádzača:

Pre zaradenie žiadosti do výberového konania je potrebné pravdivo a úplne vyplniť dotazník pri zasielaní žiadosti. Žiadosti, ktoré nebudú spĺňať tieto a nižšie uvedené kritéria, nebudú zaradené do výberového konania.

Uchádzačom/kám vopred ďakujeme za záujem, no vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým. Kontaktovať tak budeme iba vybraných kandidátov/ky.

Všeobecne požadované znalosti:

• prax v likvidácii poistných udalostí v poistení motorových vozidiel min. 2 rokov

• znalosť cudzieho jazyka VÝHODOU
• znalosť kalkulačných programov pre výpočet nákladov na opravu, skutočnej výšky škody, všeobecnej hodnoty vozidla a pod.
• technické myslenie
• analytické myslenie
• výborné komunikačné zručnosti
• vysoké pracovné nasadenie
• proklientska orientácia
• proaktívny prístup k riešeniu problémov
• samostatnosť, zodpovednosť
• bezúhonnosť

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou