Account manager / Projektový manažér

27.12.2019 wbx, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Košický kraj
okres Košice
Košice-Juh
Ostrovského 2
04001

Košice
Typ pracovnej ponuky: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo, Ekonomika, financie, účtovníctvo, Obchod, Výroba; Account manager, Finančný manažér, Obchodný manažér, Projektový manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- sme spoločnosť s tuzemským vedením, kapitálom a rozhodovaním
- keď sa pre niekoho rozhodneme, tak na ňom nám ozaj záleží (nie sme korporát, v ktorom si len poradovým číslom)
- uprednostňujeme otvorenú obojstrannú komunikáciu v priebehu času na pravidelnej báze
- možnosť neustáleho vzdelávania
- finančné benefity na základe dosiahnutých výsledkov
- rozvoj, podporu a pohodu v práci
- príjemné pracovné prostredie
- pravidelný prísun kávy, energetických nápojov, vitamínov v podobe ovocia, sladkostí a pitného režimu zdarma
- možnosť odreagovať sa v oddychových častiach firmy
- účasť na tímových akciách a vianočných večierkoch
- práca v zohranom kolektíve s priateľskou atmosférou
- sme otvorení tvojim nápadom, aj čo sa týka procesov u nás, aj čo sa týka projektov na ktorých pracujeme
- spolupodieľanie sa na vývoji procesov vo firme
- pravidelná Joga pre zdravú myseľ v zdravom tele
- mimoriadne odmeny, koncoročné odmeny

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
900 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
13. 1. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
14. 1. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistikaPersonalistika, administratíva a služby zákazníkom

Informácie o sprostredkovaní:

Informácie pre záujemcu:- výberové konania (pohovor + pozorovací deň)
Životopis a motivačný list prosím zasielajte na email

Náplň (druh) práce
- spravovanie zákaziek klientov (accounting, executing)
- zákaznícka podpora
- podieľanie sa na príprave reklamných / komunikačných projektov a stratégií (člen kretívneho tímu)
- námety pre projekty novej netradičnej komunikácie
- práca v zabehnutej agentúre

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 2 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • organizovanie a plánovanie práce
  • prezentovanie
  • rozhodovanie
  • samostatnosť
  • tímová práca

Cudzie jazyky:
  • slovenský - vysoká: C1 a C2
  • maďarský - pokročilá: B1 a B2
  • anglický - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie aspoň jedného z vybraných jazykov

Počítače:
  • Internet - vysoká
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá

Osobnostné predpoklady
  • komunikatívnosť
  • iniciatívnosť
  • precíznosť (presnosť)
  • spoľahlivosť
  • trpezlivosť