HR recruiter- študent

15.09.2020 Muehlbauer Technologies, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Novozámocká 233, 949 05 Nitra
okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Recruiter, špecialista výberov
Ponúkaný plat (základná mzda): 3,40 EUR/hod.
-plat bude pravidelne prehodnocovaný na základe tvojho progresu u nás. Minimálna sadzba 3,40€ platí pre študentov bez skúseností. Vyššie platové ohodnotenie je možné podľa tvojích skúseností.
- pracuješ na klasickú dohodu o brigádnickej práci študenta
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, trainee program
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- vyhľadávanie kandidátov na rôzne prac. pozíce
- kontaktovanie a dohadovanie termínov prac. pohovorov, po zaučení účasť a vedenie pohovorov
- príprava podkladov k nástupom
- participácia na kariérnych dňoch univerzít a pracovných burzách
- komunikácia v anglickom jazyku
- administratívna podpora

Iné výhody:

- flexibilný pracovný čas - pracuješ cez týždeň, keď nemáš školu (v priemere pracuješ asi 20 hodín týždenne)
- kariérny rast - získavaš skúsenosti z praxe už počas školy a keď si dobrý dostaneš ponuku na trvalý pracovný pomer
- školenia (interné aj externé)
- parkovisko pred firmou, autobusová zastávka hneď oproti spoločnosti
- teambuildingové aktivity

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Nie

- komunikatívnosť
- záujem o personalistiku/recruiting
- anglický jazyk na pokročilej úrovni
- nekonvenčnosť a zanietenosť