Obchodný(á) manažér (ka) a stavebný/á rozpočtár/ka

08.02.2020 Krasgarden s.r.o.
Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
okres Prešov
Prešov

Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo, Obchod, Reality a stavebníctvo; Finančný manažér, Obchodný manažér, Rozpočtár, kalkulant
Ponúkaný plat (základná mzda): 936 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 3. 2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
936 € za mesiac

Dátum nástupu:
1. 3. 2020

Dátum pridania ponuky:
13. 1. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
13. 1. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Obchod, marketing a reklama

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:Zaslať životopis na email email

Náplň (druh) práce
• aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov na trhu, starostlivosť o súčasných klientov,
• optimalizácia portfólia ponúkaných služieb v súlade s vývojom trhu a konkurencie,
• koordinácia marketingových stratégii,
• komplexné spracovanie kalkulácií a cenových ponúk na základe dopytu zákazníka,
• vyhotovenie cenovej kalkulácie, ktorá zohľadňuje všetky vstupy a faktory ovplyvňujúce konečnú hodnotu nákladov,
• plánovanie, realizácia a zodpovednosť za realizovaný projekt,
• komunikácia so zodpovedným stavebným a záhradným majstrom,
• systematické monitorovanie trhu, marketingové aktivity, reportovanie, vypracovávanie analýz trhu a predaja,
• aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia s klientmi,
• administratívna práca, príjem a sumarizovanie objednávok,
• kontrola vedenia podkladov pre účtovníctvo a administratívnych záznamov,
• zabezpečenie spokojnosti zamestnancov - nábor, výbor, podpora, rozvoja motivovanie k práci,
• účasť na obchodných stretnutiach, seminároch a prezentáciách,
• príprava na stretnutia, identifikovanie a analýza možných potrieb zákazníka,
• prezentácia zrealizovaných prác spoločnosti, príprava cenových kalkulácií, • vedenie obchodných stretnutí, vyjednávanie obchodných podmienok a udržiavanie obchodných vzťahov.

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:00
do 15:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • organizovanie a plánovanie práce
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • vyjednávanie
  • samostatnosť
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Internet - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, dôslednosť, aktívny prístup, , zodpovednosť, ,sebaovládanie, zmysel pre estetiku, cieľavedomosť, orientácia v cenách predávaného tovaru, podnikateľský typ osobnosti,

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť
  • iniciatívnosť

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Krasgarden s.r.o.
Vranovská 41/A
08006 Prešov
Slovensko