ČSOB

Bridádnik – PrIvate banking pre ČSOB

Československá obchodná banka, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

*Práca na recepcii CSOB Private banking - Zodpovednosť za plynulý chod recepcie
*Uvítanie klientov, zabezpečenie pohostenia klientov
*Vybavovanie telefonickej a mailovej komunikácie s klientmi
*Administratívna práca- výpomoc asistentkám

Upresnenie platových podmienok

od 4 €/hod. Brutto

Benefity a ďalšie výhody

základná mzda sa pohybuje 4,00€/hod

dlhodobú brigádu, možnosť pracovať aj popri vysokej škole
príjemné pracovné prostredie
získanie praxe
príležitosť pracovať v stabilnej finančnej nadnárodnej skupine
možnosť kariérneho rastu v rámci celej finančnej skupiny #LI-JP

Druh pracovného pomeru

brigáda

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení všetkých žiadostí budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

*Príjemné vystupovanie
*Komunikatívnosť
*Diskrétnosť
*znalosť anglického jazyka

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie